vi gör.

Vi på Mastroc producerar Live-TV, Reality, Dokumentärer och Företagsfilm. Vår studio används regelbundet för olika TV-produktioner, informationsfilmer och greenscreenproduktioner.

vi kan.

Vi erbjuder ett stort utbud av tjänster inom mediaproduktion, och med våra medarbetares breda kompetens och erfarenhet, kan vi hålla en hög servicegrad till alla våra kunder.

vi vill.

Vi som jobbar på Mastroc vet att det inte finns några begränsningar på vad vi kan åstadkomma tillsammans med våra kunder, allt går att lösa. Och vi vill ge våra samarbetspartners och kunder allt det de förväntar sig av oss.

Vi gör

Vi som jobbar på Mastroc brinner för det vi gör och är alltid sugna på nya utmaningar. Med all vår sammanlagda erfarenhet så vet vi att inget är omöjligt, allt går att lösa!

b2b.

Vår bredd och erfarenhet gör oss väl rustade för att lösa allt vad gäller företags rörliga kommunikation. Vi jobbar regelbundet med B2B lösningar inom rörlig media och använder vår kunskap från TV-produktion och reklamfilm för att nå bästa resultat.

studio.

Vår studio går att hyra komplett med kontrollrum, make-up, robotkameror, och ljusrigg. Vi har även vit backdrop och två chromaväggar med målat golv för greenscreenproduktioner.

Uppdaterat

Kontakt

  • Hangövägen 25, 115 41 Stockholm
  • Positionen 14, 115 74 Stockholm
  • +46 8 663 96 00

Är du vår nästa medarbetare?

Vi söker ständigt efter nya kompetenser. Välkommen till Mastroc!

Skicka ditt CV till cv@mastroc.se

Bosse Wahlberg
VD/Producent
bo.wahlberg@mastroc.se

Niclas Fornås
Affärsutvecklare
niclas.fornas@mastroc.se

Alexander Eriksson
Operativ chef/Producent
alexander.eriksson@mastroc.se

Oscar Croon
Producent
oscar.croon@mastroc.se

Ronnie Lans
Creative Director
ronnie.lans@mastroc.se

Lukas Nilsson
Animatör/Fotograf
lukas.nilsson@mastroc.se

Daniel Jacobsson
Redigerare/Fotograf/Producent
daniel.jacobsson@mastroc.se

Daniel Larsson
Redigerare/Fotograf
daniel.larsson@mastroc.se